מכללת אורנים

מכללת אורנים מזמינה את הציבור הרחב לערב של חוויה מדעית-חינוכית לכל המשפחה. בואו להכיר את העבר ההווה והעתיד של  המדע הישראלי - לשמוע על ביולוגיה עתידית, לשגר טילים, ללמוד על הדברה ביולוגית ועל צמחי מרפא, לתארך עצים ולהבין מאין מגיעה תורת האבולוציה. הכניסה לכל האירועים ללא תשלום.

לאתר האירוע

יתקיימו אירועים נוספים ביישובי הסביבה.

Oranim Academic College invites the general public to an evening of scientific and educational experience for the whole family. Come to learn about the past, present and future of Israeli science - to hear about future biology, to launch missiles, to learn about biological control and medicinal plants, to date trees and to understand where the theory of evolution comes from. All events are free of charge.

האירועים בשיתוף משרד המדע והטכנולוגיה והאיחוד האירופי

מידע שימושי

תוכנית האירועאתר האירוע

מיקום: מכללת אורנים

שעות פעילות: 21:00-16:00

מפת הגעה:

הסדרי נגישות: לפרטים בדבר הסדרי נגישות במקום, נא לפנות לדוא"ל: negishut@oranim.ac.il עד שבוע לפני האירוע.

בחזרה לכל האירועים

אודות ליל המדענים

ליל המדענים, במימון משרד המדע והטכנולוגיה ובשיתוף עם האיחוד האירופי, הוא לילה של פעילויות מדע לקהל הרחב במוסדות המחקר ובמוזיאוני המדע ברחבי הארץ.
ב-6 בספטמבר החל מהשעה 17:00, יפתחו מוסדות המחקר ומוזיאוני המדע ברחבי הארץ את שעריהם לקהל הרחב ויציעו מפגשים בגובה העיניים עם מדענים ומדעניות, סיורים במעבדות, הרצאות, הופעות, ניסויים, סדנאות חווייתיות ופעילויות מדע לילדים.
הפעילויות מותאמות למגוון גילים והכניסה ללא תשלום.