מוזיאון המדע בלומפילד

"כדי להפוך רעיון חדשני לרעיון מוצלח, נדרשים מוטיבציה ונחישות, לצד יצירתיות ולקיחת סיכונים. על כן, מדינת ישראל בעיני היא לא רק הסטארט אפ ניישן של העולם, אלא עצם קיומה בעולם הוא סטארט אפ".
סול זינגר, מחבר הספר "Startup nation"

לאתר האירוע

ליל המדענים 2018 במוזיאון המדע בירושלים יחגוג 70 שנה של מחקר ויצירתיות, התמודדות עם אתגרים ולקיחת סיכונים.

כי אם לא נעז, איך נדע?

בתכנית: מגוון פעילויות, מפגשים עם חוקרים וחוקרות, מחקרים פורצי דרך, סדנאות בנייה והתנסות, סיורים, הדגמה מדעית ועוד.

“In order to convert an innovative idea into a successful idea, motivation and determination are required, along with creativity and taking risks.   Consequently, in my opinion, the State of Israel is not only the world’s Start Up Nation, but its very existence in the world is a start-up”
Saul Singer, Author of Startup Nation

The Researchers’’ Night 2018 at the Jerusalem Science Museum will celebrate 70 years of research and creativity, coping with challenges and taking risks.

Because how will we learn if we don’t dare?

On the program:  a variety of activities, meetings with researchers, groundbreaking studies, building workshops and experiences, guided tours, scientific demonstrations, etc.

האירועים בשיתוף משרד המדע והטכנולוגיה והאיחוד האירופי

מידע שימושי

תוכנית האירועאתר האירוע

מיקום: מוזיאון המדע על שם בלומפילד ירושלים

שעות פעילות: 22:00-16:00

מפת הגעה:

בחזרה לכל האירועים

אודות ליל המדענים

ליל המדענים, במימון משרד המדע והטכנולוגיה ובשיתוף עם האיחוד האירופי, הוא לילה של פעילויות מדע לקהל הרחב במוסדות המחקר ובמוזיאוני המדע ברחבי הארץ.
ב-6 בספטמבר החל מהשעה 17:00, יפתחו מוסדות המחקר ומוזיאוני המדע ברחבי הארץ את שעריהם לקהל הרחב ויציעו מפגשים בגובה העיניים עם מדענים ומדעניות, סיורים במעבדות, הרצאות, הופעות, ניסויים, סדנאות חווייתיות ופעילויות מדע לילדים.
הפעילויות מותאמות למגוון גילים והכניסה ללא תשלום.